Performans ve Workshop Şartları

12. Uluslararası Müzik ve Dans Kongresi

PERFORMANS, WORKSHOP, MASTERCLASS ŞARTLARI

Performans katılımı canlı veya kayıttan (video) yapılabilmektedir. Performanslar maksimum 10 dakika, workshop ve masterclasslar maksimum 30 dakika olmalıdır. Performans, workshop ve masterclass bilgileri ile kayıtları 05 Mayıs 2024 Pazar akşamına kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ile gönderilmelidir.

Performans, workshop ve masterclass başvuruları “Sanat Kurulu” değerlendirmesi (hakemliği/jüri üyeliği) sonucuna göre kabul veya red edilecektir. Kabul edilen performans, workshop ve masterclass sahiplerine kabul yazıları gönderilecek ve bilgiler programda yer alacaktır. Sahnelenen performanslar sahibinin/sahiplerinin onayı ile www.imdcongress.com adresinde yayınlanacaktır.

  1. Uluslararası Performans Etkinliğinden itibaren aralıksız olarak devam eden ve 12.’si düzenlenecek olan etkinliğimizde sahne performanslarının değerlendirilmesi “Sanat Kurulu” (hakemlik/jüri üyeliği) tarafından yapılmakta olup genel veya alanlara göre “Performans Ödülü” verilmektedir. Performansların değerlendirilmesi etkinliğin bitiminden itibaren 1 ay içerisinde sonuçlandırılıp “Performans Ödülleri” derece almayı hak kazanan performans sahiplerine ayrıca bildirilecektir.

Performans, workshop ve/veya masterclass ile katılabilmek için bildiri sunumu yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ücret ve hesap numarası bilgilerine “Ücret” ve takvim bilgilerine “Kongre Yeri ve Tarihi” linkinden ulaşılabilir. Performans, workshop ve/veya masterclass ile katılan tüm katılımcılara “Performans/Workshop/Masterclass Belgesi” verilecektir. Performans, workshop veya masterclasslar bildiri sunumları ile eş zamanlı yapılmayacaktır.